Holnaptól folytatódik a tanítás a pozsonyeperjesi alapiskolában
A pozsonyeperjesi alapiskola igazgatónője, Varga Denisa tájékoztatása alapján holnaptól (október 20.) folytatódik a tanítás az intézmény falai között. Kiderült, hogy a letesztelt pedagógusok és diákok eredményei negatívak.

Az iskolába azonban csak azokat a gyerekeket engedik be a holnapi nap folyamán, akiknek a szülei kitöltötték a minisztérium által meghatározott formanyomtatványt. Aki nem hozza el a kötelező dokumentumot, annak haza kell mennie. Az iskola ugyanis minisztériumi ellenőrzés alatt áll. A formanyomtatvány a községi hivatalban, valamint a bezkriedy.sk oldalon is megtalálható.
Továbbá az intézmény vezetősége felhívja a szülők figyelmét, hogy ebéd és napközi is lesz, utóbbit azonban nem minden osztály számára tudják biztosítani. Csak azok vegyék igénybe a napközi otthont, akiknek nincsen más választása.